KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Kungörelse 10559606
nr 1055 9606
Kungörelse
1837, inramad, bladets mått: 35x42
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 september 2016
kl 19:07:37
11/9 21:48:25